Działania wspierające - współpraca

Adopcja dzikiego zwierzęcia

Adoptuj żbika, adoptuj puszczyka!

Adoptuj żbika, adoptuj puszczyka!

Kochasz zwierzęta, a przyszłość naszej planety nie jest Ci obojętna? Mamy dla Ciebie propozycję na realne działania. Wraz z rosnącym zainteresowaniem ochroną przyrody Park Ochrony Bieszczadzkiej Fauny (POBF) pragnie zrealizować swoje ambitne plany rozwoju obejmujące przyjęcie nowych mieszkańców do naszej placówki. Orły, rysie, jenoty, wydry, lisy, żbiki, puszczyki i inne gatunki charakterystyczne dla tego obszaru – to zwierzęta, które chcemy gościć i dla których chcemy stworzyć optymalne warunki życia, zapewniając profesjonalną opiekę weterynaryjną. 

Wirtualna adopcja – wsparcie dla dzikich zwierząt

Jednak aby zrealizować te cele, potrzebujemy wsparcia finansowego. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby, które naprawdę chcą się zatroszczyć o naszą planetę. Dzięki naszej akcji „Adoptuj Dzikiego Zwierzaka” możesz zostać patronem naszych podopiecznych. 

Adopcja online to sposób na opiekę nad zwierzętami. Stając się opiekunem wybranego zwierzaka, możesz bezpośrednio przyczynić się do zapewnienia mu godnego życia. Twoje wsparcie finansowe pomoże w pokryciu kosztów opieki, leczenia, karmienia i utrzymania dla danego zwierzęcia. Otrzymasz również unikalne możliwości śledzenia postępów i życia twojego podopiecznego.

Akcja symboliczna adopcja online – jak do niej dołączyć?

Aby przyłączyć się do akcji „Adoptuj Dzikiego Zwierzaka”, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. Tam znajdziesz informacje na temat dostępnych zwierząt do adopcji, kosztów i procedury przystąpienia do programu. Wspólnie możemy zbudować przyszłość dla dzikiej przyrody Bieszczadów.

Zawsze dziękujemy naszym dobroczyńcom, dlatego tabliczka o tym, że nas wspierasz, będzie dostępna na naszej stronie. Zadbaj z nami o przyszłość świata!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

No products in the cart.