Działania wspierające - współpraca

Podaruj swoje 1,5%

Dla Nas to tak wiele!

Podaruj swoje 1,5% na rzecz dzikich zwierząt, którymi opiekuje się nasz Park Ochrony Bieszczadzkiej Fauny.
Na dzień dzisiejszy mieszka u nas 10 podopiecznych, każdego dnia dostarczamy im niezbędnej opieki, aby nie czuły różnicy między naszym parkiem a wolnym azylem, zapewniamy bezpieczny i naturalnie przystosowany kąt w postaci wolier i nie planujemy poprzestać wyłącznie na tym.
Pragniemy ulepszać naszą działalność, móc mieć możliwość wzięcia pod swoje skrzydła jeszcze większą ilość potrzebujących zwierząt, które nie poradzą sobie na wolności i wymagają pomocy oraz rehabilitacji.
Nie przechodź obojętnie obok takiej możliwości, możesz pomóc wspólnie z nami każdemu z nich, możesz pomóc nam, bo każda złotówka ma znaczenie, Twój procent może zdziałać wielkie cuda. Przekazane darowizny wykorzystamy w 100% na potrzeby naszych zwierząt!

KRS: 0000034952
______________________
W imieniu naszych podopiecznych, Dziękujemy!
zespół POBF

Pamiętajcie, że możecie wspierać nasze działania na rzecz naszych rezydentów na kilka prostych sposobów:

✅ dokonując wpłaty na konto z dopiskiem „pomoc dla podopiecznych POBF” BNP PARIBAS,nr rachunku: 24 1600 1462 1895 9385 5000 0001

✅ dokonując zakupu naszych parkowych gadgetów

✅ przekazując nam darowizny w postaci rzeczy materialnych https://www.pobf.pl/…/jak-mozna-dodatkowa-wspierac-pobf/

Każda najmniejsze dobro, każda najmniejsza wpłata sprawiają, że możemy prowadzić interwencje, kiedy są one potrzebne zwierzętom skrzywdzonym i wykluczonym.Każda darowizna jest w 100% przeznaczana na opiekę, wyżywienie oraz konsultacje weterynaryjne dla uratowanych przez nas zwierząt, którym bardzo często musimy zapewnić nowy, bezpieczny dom.

Z góry bardzo dziękujemy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

No products in the cart.