Życie w parku

Świętujemy 4 urodziny parku!

Z każdym dniem realizujemy swoje cele jeszcze bardziej

Dziś świętujemy 4 urodziny Parku Ochrony Bieszczadzkiej Fauny!

Dzięki uporowi i wytrwałości w dążeniu do zamierzonego celu, udało nam się zbudować, tak naprawdę z niczego – bezpieczny azyl dla naszych podopiecznych.
Na przestrzeni ok 1461 dni bo tyle upłynęło od przerodzenia się pomysłu w czyny – rozbudowaliśmy strefę dróg i ścieżek dydaktycznych, aby zwiedzanie parku było zarówno bezpieczne i przyjemne. Nie raz pogoda nie sprzyjała i z nieba lał się żar albo deszcz, ale z uporem maniaka szliśmy do przodu.
Postawiliśmy 10 wolier, dla naszych podopiecznych i nie zamierzamy przestać, a wyrzeźbione własnoręcznie przez naszego artystę Bogumił Socha- chata dymna, studnia datków oraz brama wejściowa na teren parku, zwieńczyły to dzieło.
Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować WSPANIAŁĄ społeczność liczącą ponad 12 000 osób, które wspierają nas, angażują się w życie naszych podopiecznych, wspierają dobrym słowem i przede wszystkim wierzą, że to co robimy MA SENS – dziękujemy, bez Was to nie byłoby to samo!

Pamiętajcie, że możecie wspierać nasze działania na rzecz naszych rezydentów na kilka prostych sposobów:

✅ dokonując wpłaty na konto z dopiskiem „pomoc dla podopiecznych POBF” BNP PARIBAS,nr rachunku: 24 1600 1462 1895 9385 5000 0001

✅ dokonując zakupu naszych parkowych gadgetów

✅ przekazując nam darowizny w postaci rzeczy materialnych https://www.pobf.pl/…/jak-mozna-dodatkowa-wspierac-pobf/

Każda najmniejsze dobro, każda najmniejsza wpłata sprawiają, że możemy prowadzić interwencje, kiedy są one potrzebne zwierzętom skrzywdzonym i wykluczonym. Każda darowizna jest w 100% przeznaczana na opiekę, wyżywienie oraz konsultacje weterynaryjne dla uratowanych przez nas zwierząt, którym bardzo często musimy zapewnić nowy, bezpieczny dom.

Z góry bardzo dziękujemy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

No products in the cart.